BHAAjans Basın Marka Çalışması Servisleri

Bu hizmet kurumsal markaların basında gündem oluşturabilmesini sağlayan özel bir danışmanlığı kapsar.

Ortalama: 5/5 1120 Değerlendirme
Generated with Avocode.bg kopya 3 copy 2
BHAAjans
Marka Çalışması
100 Takipçi Hediye!
  • Detaylar Kategori Açıklamasında
25000.00₺
!
Satın Al
Mutlu Müşterilerimiz

Bizi tercih eden müşterilerimizin tarafımıza yaptığı olumlu geri dönüşleri sizlerle paylaşıyoruz.

Kariyerimde elde ettiğim popülerliği sosyal medyaya yansıtma konusunda biraz zorluk çekmiş olsam da BHAMedya aracılığıyla Twitter Takipçi hizmeti alarak sosyal medyadaki varlığımı da ön plana çıkarmayı başardım. Tüm ekibe teşekkürlerimi sunuyorum.

Fatih Bey
Grafiker

BHAMedya'dan aldığım Instagram takipçi hizmeti sayesinde hesabımın takipçi sayısı hızla arttı. Takipçiler gerçek ve etkileşimleri harika. Kesinlikle tavsiye ederim!

Büşra Hanım
Influencer

BHAMedya'nın sunduğu sosyal medya yönetim hizmeti, işimizin çevrimiçi varlığını güçlendirmemize yardımcı oldu. İçeriklerimiz daha fazla insan tarafından görülüyor ve takipçi sayımız sürekli olarak artıyor.

Ceren Hanım
Grafiker

Instagram yorum hizmetlerinden BHAMedya.com'u kullanıyorum ve bu, paylaşımlarımın daha fazla etkileşim almasına yardımcı oldu. Gerçekten öne çıkan bir hizmet!

Selin Hanım
Firma Sahibi
Bizi Tercih Etmeniz İçin
Haklı Sebepleriniz

Bizleri tercih etmeniz için sizlere haklı sebepler sunuyor, sipariş teslimatı sürecinde bu sebeplerimizi bir bir yerine getiriyoruz.

Hızlı Onay
Hızlı onay sürecimizle birlikte verdiğiniz siparişleri anlık olarak onaylıyoruz.
Garantili Hizmet
Satın aldığınız hizmette herhangi bir düşüş olduğunda anında telafi ediyoruz.
Güvenli Ödeme
3D Secure ile sunduğumuz güvenilir ödeme yöntemleriyle, kart bilgilerinizi güvenli tutun.
Canlı Destek
Sipariş öncesi ya da sonrası dilediğinizzaman 7/24 destek alabilirsiniz.
Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular

Servislerimiz ile ilgili tüm detaylara servis kategorisinden görebilirsiniz. Sağlamış olduğumuz servislerin detayları dışında sürpriz durum ile karşılanmazsınız.

BHAMedya'ya güvenebilirsiniz! Çünkü 6 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projelerimizle müşterilerimize güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Uzman ekibimiz, her müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretirken, müşteri memnuniyetini en ön planda tutuyoruz.

Hayır. Şifrenizi bize vermenize asla gerek yoktur. Hesabınızın gizli profil özelliğinde olmaması bizim için yeterlidir.

Hayır. BHAMedya.com'dan aldığınız hizmetlerde asla düşme olmaz ve aksine etkileşiminiz artacağı için kazanmaya devam edersiniz.

10 yıldır bilişim sektöründe ve son 6 yıldır da sosyal medya hizmetlerinde görev almaktayız. İşimizi tam anlamıyla profesyonel olarak son 4 yıldır yapıyoruz.

Hayır. Havale/EFT seçenekleri ile ödeme yapabilir ve ödeme bildirimi yaparak otomatik siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Evet, ödeme işlemi güvenlidir. BHAMedya olarak müşteri bilgilerinin güvenliğine büyük önem veriyor ve online ödeme işlemleri için SSL sertifikası kullanıyoruz. Ayrıca dilerseniz kart bilgilerinizi vermeden Havale/EFT seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Yazılımımız sayesinde otomatik olarak ödemeniz onaylanacaktır.
BHAAjans Basın Marka Çalışması

Servisinin Açıklaması

????Bu hizmet kurumsal markaların basında gündem oluşturabilmesini sağlayan özel bir danışmanlığı kapsar.

✅Hangi sektörler bu içerik için uygundur; Sağlık, turizm, şirketler, değerli markalar, petrol kimya sanayi, madencilik ve enerji, girişimler ve start-up’lar, mobil uygulamalar, yazılım firmaları, tekstil, teknoloji, bankacılık, gıda ve restoranlar, eğitim kurumları, finans, mimar, hukuk, sigorta, projesi güçlü kripto para ve diğer.

????Uygun olmayan kategoriler; Projesi olmayan kripto paralar, ses sanatçıları, içerik üreticileri, eğlence ve medya sektörü.

❓Ne kazanacaksınız? Toplam en az 50 adet haber kuruluşunda haberiniz yer alacak. 50 haber sitesinin en az 5 tanesi yanda belirtilen ulusal haber sitelerinden olacak. Tıklayınız ; https://bit.ly/3U51V6M

????Süreç Nasıl İşler?

1.) Markanızın uygun olduğunu düşünüyorsanız satın alma işlemini gerçekleştiriniz. Ancak markanız uygun değil ise siparişiniz iptal edilebilir. Markanızın uygun olup olmadığı hakkında bilgi almak için destek kısmından lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2.) Marka uygunluğunuz onaylandıktan sonra Online bir görüşme ile istekleriniz alınacaktır.

3.) İçeriğiniz 3 iş günü içerisinde yazılacak ve size sunulacaktır.

4.) Ardından içeriği onaylamanızın ardından bir iş günü sonra basına servis edilir. (Her revize talebiniz süreyi 48 saat ekstra uzatabilir)

5.) Basına servis edildikten sonra bir iş günü içerisinde raporunuz iletilir. Yukarıda belirtilen 50 site ve 5 ulusal basın yansıması gerçekleştikten sonra siparişiniz “tamamlandı” olarak işaretlenir.

6.) Ancak belirtilen sayıların gerçekleşmesi 10 günü bulabilir. Bu durumda 10 gün içerisinde size sunulan 2. Bir raporda işleminiz gerçekleşmiş olur.

❗Not: Link yazan yere telefon numaranızı yada telegram kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir.
(İlk iletişim WhatsApp veya Telegram üzerinden kurulacaktır.)

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabınızın gerek takipçi ihtiyacı gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.

3 Dakika Önce