????Bu hizmet kurumsal markaların basında gündem oluşturabilmesini sağlayan özel bir danışmanlığı kapsar.

✅Hangi sektörler bu içerik için uygundur; Sağlık, turizm, şirketler, değerli markalar, petrol kimya sanayi, madencilik ve enerji, girişimler ve start-up’lar, mobil uygulamalar, yazılım firmaları, tekstil, teknoloji, bankacılık, gıda ve restoranlar, eğitim kurumları, finans, mimar, hukuk, sigorta, projesi güçlü kripto para ve diğer.

????Uygun olmayan kategoriler; Projesi olmayan kripto paralar, ses sanatçıları, içerik üreticileri, eğlence ve medya sektörü.

❓Ne kazanacaksınız? Toplam en az 50 adet haber kuruluşunda haberiniz yer alacak. 50 haber sitesinin en az 5 tanesi yanda belirtilen ulusal haber sitelerinden olacak. Tıklayınız ; https://bit.ly/3U51V6M

????Süreç Nasıl İşler?

1.) Markanızın uygun olduğunu düşünüyorsanız satın alma işlemini gerçekleştiriniz. Ancak markanız uygun değil ise siparişiniz iptal edilebilir. Markanızın uygun olup olmadığı hakkında bilgi almak için destek kısmından lütfen bizimle iletişime geçiniz.

2.) Marka uygunluğunuz onaylandıktan sonra Online bir görüşme ile istekleriniz alınacaktır.

3.) İçeriğiniz 3 iş günü içerisinde yazılacak ve size sunulacaktır.

4.) Ardından içeriği onaylamanızın ardından bir iş günü sonra basına servis edilir. (Her revize talebiniz süreyi 48 saat ekstra uzatabilir)

5.) Basına servis edildikten sonra bir iş günü içerisinde raporunuz iletilir. Yukarıda belirtilen 50 site ve 5 ulusal basın yansıması gerçekleştikten sonra siparişiniz “tamamlandı” olarak işaretlenir.

6.) Ancak belirtilen sayıların gerçekleşmesi 10 günü bulabilir. Bu durumda 10 gün içerisinde size sunulan 2. Bir raporda işleminiz gerçekleşmiş olur.

❗Not: Link yazan yere telefon numaranızı yada telegram kullanıcı adınızı girmeniz gerekmektedir.
(İlk iletişim WhatsApp veya Telegram üzerinden kurulacaktır.)